>> Portréty >> PortrétyFotografujeme portréty pro Vaše soukromé i firemní účely. S mobilním fotoatelierem můžeme přijet až k Vám.

 

Styl

Před příchodem do fotoatelieru se rozmyslete o stylu Vašeho portértu. Zda čistě formální, často na šedém či bílém pozadí, či spíš neformální, třeba na fotopozadí s nějakým motivem. Důležitá je i volba oblečení a celková sladění.

Jak focení probíhá?

Vždy se nafotí série více snímků, z kterých máte možnost si vybrat tu nejlepší fotografii. Fotograf Vám fotografie ihned ukáže a pokud společně neshledáte žádnou fotografii jako tu pravou, fotí se další série snímků. Následně se ta vybraná fotografie  upraví v počítači, vyretušuje a bude Vám zaslána elektronicky v plném rozlišení.

Úpravy a retuše

Rozlišujeme dva typy úpravy a retuší fotografií dle složitosti.

Typ 1) standard

aplikace portrétního filtru na vyhlazení a sjednocení barevnosti pleti, manuální retuš obličeje (lesky na pleti, pupínky, uhry, kruhy pod očima, zjemnění vrásek)
cena samotné retuše: 100 Kč

Typ 2) nadstandard

bělení zubů, modelace partií (odstraňování převisů kůže, zeštíhlování, zvětšování objemu partií) retuš vlasů - (zhušťování, lysiny) a další
cena samotné retuše: 200 Kč

Cena

Cena se odvíjí od počtu sérií a složitost retuše.
Výchozí cena portrétu s retuší (typ 1 - standard) je 599 Kč. Další série stejné osoby je za 399 Kč.

Portréty s větším důrazem na retuš (typ 2 - nadstandard) jsou za 699 Kč, další série stejné osoby je pak za 499 Kč.

Platíte vždy za vybranou fotografie z dané série včetně retuše. Pokud máte zájem o další alternativní snímky ze série, platíte pak jen za úpravu a retuš. Fotografie s jiným nasvětlením, v jiném oblečení, či na jiném pozadí se však již nepovažuje za snímek ze stejné série.

Ceny úpravy a retuší alternativních snímků ze série:

Typ 1) standard: 100 Kč
Typ 2) nadstandard: 200 Kč

Fotografie bez úpravy resp. alespoň standardní retuše neposkytujeme!

Dodací doba

Standardní dodací doba je 3 pracovní dny. Pokud se fotí více osob, dodací lhůta je  individuální.

Objednání na focení portrétu

Pro focení portrétu je nutné se dopředu objednat. Je však velmi pravděpodobné, že Vám nabídneme volný termín ještě týž den. Pro objednání volejte na 774 357 060, alternativně na číslo 777 060 357 či piště na email jursa@fotojursa.cz.

Vizážistka

Dámy či slečny mohou využít služeb naší externí vizážistky. Více info v sekci

Vizážistka - líčení

TOPlist TOPlist