>> Akty a GlamourSplníme váš požadavek na glamour foto nebo akty. Toužíte zachytit krásu a přitažlivost vašeho těla? Záleží jen na vás, jak moc odvážné fotografie chcete mít. Nabízím vám službu „ focení aktů Brno“. Garantuji 100 % diskrétnost, profesionalitu a především skvělé umělecké fotografie dle vašeho přání. Fotím akty, glamour, budoir. Služba „focení aktů Brno“ je určena jak pro ženy, tak i pro muže, případně i páry či skupiny.

Chcete si nechat nafotit akty pro vaši drahou polovičku jako dárek? Nebo jsou fotografie určeny pouze pro vás jen tak, neboť vaše tělo za to prostě stojí? Případně potřebujete profesionálně nafocené akty pro účely modelingu nebo pro pracovní portfolio? Vyjdu vám maximálně vstříc, ať už se jedná o míru zachycení intimních partií, detailů či samotnou stylizaci výsledných aktů. Jakožto zkušený fotograf aktů se vám maximálně přizpůsobím.

Ideální soukromí pro focení aktů vám poskytne můj ateliér, kde je vše připraveno pro diskrétní a ničím nerušené fotografování. Samozřejmě akty nemusíme fotit jen v ateliéru, rozhodnutí je čistě na vás. Rád fotím i exteriérové akty, případně mohu přijet i k vám domů. Pro focení v exteriéru nejčastěji vybírám odlehlé louky a lesy, kde je jistota absence veřejnosti. Baví mě modelování těla světlem a tvorba kompozic při focení uměleckých aktu. S obojím mám dlouholeté zkušenosti a doufám, že z jakékoliv mé fotografie je to poznat. Snažím se o fotografování zajímavých scén dle předem určeného přání foceného. Focení aktů je pro mě možností odhalit skrytou krásu těla a dát ji tajemný nádech unikátnosti.

Pokud máte zájem o službu „focení aktů Brno“, pak mě kontaktujte. Rád vám sdělím detaily, promluvíme si o vašich představách a probereme průběh focení.

-----------------

Specifikace služeb: glamour foto Brno, focení glamour Brno, akty Brno, focení akty, fotograf akty, glamour akty, umělecké akty, focení aktů, focení aktů Brno.

TOPlist TOPlist