>> Těhotenské foto



Těhotenské ateliérové fotografování nabízíme formou fotosérie, a to buď v krátké nebo delší formě (0,5 nebo 1 hodina těhotenského focení). Vyberte si sami, jak dlouhé těhotenské foto s námi chcete prožít v příjemně zařízeném fotoateliéru. Těhotenské fotografie budou pro vás skvělou rodinnou vzpomínkou.

Varianty těhotenského fota – série:

Těhotenské focení Brno - kratší 0,5 h nebo delší focení 1-1,5h.

  • Z více těhotenských fotografií si vyberete nejlepší záběry, ty upravíme, vyretušujeme a vytiskneme na formát 13x18 cm. Na CD vypálíme všechny nafocené snímky a retušované snímky, případně vložíme na flash disk, který si přinesete nebo pošleme soubory ke stažení.

 

Možnost vytisknout těhotenské fotografie v jiném formátu, přičemž cena se změní dle velikosti zvoleného formátu těhotenské fotky.
 

Ceník těhotenského fotografování viz informace v sekci Atelierové foto.

Co si na těhotenské focení vzít s sebou?

Příprava maminky na těhotenské foto: převážně se hodí obtažené oblečení, ne volné. Doporučujeme černé legíny (nebo i druhé jiné barvy), rifle či jiné kalhoty. Pro těhotenské foto jsou vhodné obtažené šaty, dále košile i pánské, a to světlé a tmavé barvy, stejně tak jako spodní prádlo ve světlé a tmavé barvě.

Dále pokud budete chtít nějaký snímek ve stylu glamour, tak si na těhotenské focení přibalte krajkové prádlo či košilku. Pro těhotenské foto se hodí i džínová bunda, svetřík nebo sáčko, které se dají rozepnout a tím vynikne bříško. Těhotenské fotky jsou pak opravdu dokonalé.

Příprava tatínka na těhotenské foto: u pánů to není tak dramatické, ale stejně jako u maminek, doporučujeme více barevných variant riflí, kalhot, košilí a triček, ideálně aby se daly kombinovat s oblečením partnerky. Pro těhotenské foto se nehodí teplákové soupravy, trika s výraznými nápisy či značkami a příliš vzorované oblečení. Na těhotenské fotce toto oblečení nevypadá dobře.

Pro oba platí vzít si jedny boty na přezutí, protože zimní boty, nebo naopak v létě žabky, nejsou úplně vhodné pro pěkný snímek. Ale převážně se těhotenské snímky fotí tzv. podkolení, kde boty nejsou vidět. Takže i bez toho se dá pěkné těhotenské foto pořídit.

Vezměte si na těhotenské focení raději více věcí, na místě se poradíme, co z toho se hodí použít.

Pokud máte zájem o službu „těhotenské focení Brno“, pak mě kontaktujte.

-----------------

Specifikace služeb: těhotenské foto Brno, těhotenské focení Brno, těhotenské fotografie, těhotenské foto, těhotenské fotky.

TOPlist TOPlist