>> Svatební fotokoutek

Lámete si hlavu nad tím, jak zpestřit vaši svatbu? Hledáte pobavení pro své blízké a známé? Využijte zážitku, který umí zprostředkovat zábavný svatební fotokoutek. Pobavte sebe i svatebčany po obřadu, dejte možnost všem zúčastněným, aby si i oni odnesli svou památku a vy ji měli také. Svatební fotokoutek je tím unikátním způsobem, jak docílit zábavy, rozveselit děti, zažít jedinečné okamžiky plné nenucené radosti a smíchu. Vždyť radost a zábava patří přece ke svatebnímu dni. Svatební fotokoutek vám zajistí plné album bláznivých fotografií, o které byste bez tohoto fotokoutku přišli. Lidé jsou při focení ve svatebním fotokoutku uvolnění a to jde!

Připravíme pro vás svatební fotokoutek na libovolném místě, stačí nás jen kontaktovat a sdělit konkrétní požadavky.

svatební fotokoutek

 

Co je to svatební fotokoutek?

Svatební fotokoutek je mobilní ateliér s rekvizitami, se zajímavým pozadím a osvětlovací technikou. Díky tomu můžete zachytit svatebčany např. s různými parukami, klobouky, knírky, maskami, klaunskými nosy, brýlemi a ostatními legračními rekvizitami.

4 důvody proč ho chtít

  1. Svatební fotokoutek jako prvek zábavy i zachycení svatebních momentek.
  2. Svatební fotokoutek s tematickým pozadím – zadejte si stylizaci koutku, my vše připravíme.
  3. Svatební fotokoutek se speciálními rekvizitami – vyfoťte prarodiče zcela originálně.
  4. Svatební fotokoutek s možností okamžitého tisku fotografií - hosté si je mohou foto nechat, nebo lepit do alba a připisovat svá přání.

Zhotovíme pro vás i svatební fotoplátno či jiné vzpomínkové předměty.

Kamil Jursa - svatební fotograf pro Brno i celou ČR.

       

 

 

 

 

TOPlist TOPlist