>> Focení miminek BrnoToužíte po skvělých fotografiích vašeho čerstvě narozeného děťátka, které si i po letech budete s oblibou prohlížet v rodinném fotoalbu? Hledáte profesionálního fotografa, který umí zachytit jedinečné okamžiky, umí pracovat s dětmi, aby výsledné fotografie stály opravdu za to? Nabízím vám své služby focení miminek v Brně. Tato služba je taktéž nazývána newborn foto.

Vetkněte krásu prvních dní života vašeho miminka do kouzelných fotografických momentů prostřednictvím naší služby “newborn foto Brno” . Focení dětí a miminek nemusí být vždy jednoduchou záležitostí, ale zkušený fotograf si musí poradit. Proto se snažím být rychlý a co nejméně náročný. Pokud je vaše miminko bojácné, pak mám několik metod, jak s pomocí maminky či tatínka i toto focení zvládnout. První focení vašeho miminka není jen o výsledných fotografiích. Snažím se, aby pro vás bylo zážitkem a příjemně stráveným společným momentem, na který budete rádi vzpomínat.

Jak služba “focení miminek Brno” probíhá?

Ideální je, když se miminka fotí v době 7-14 dní po porodu . Většinou se newborn fotografie miminek pořizují, když spí. Díky tomu lze provádět i různé aranže a využívat rozmanitých poloh děťátka. Miminko je možné fotit s rodiči i samostatně. Nejvhodnější je, pokud si termín focení miminek zarezervujete již před porodem. Po narození se pak stačí ozvat, focení newborn potvrdit a domluvit si konkrétní termín.

Někdy na provedení služby “ focení miminek Brno” stačí 2h času, jindy podle okolností je možné, že newborn fotografie se povedou až po 4h focení. Některá miminka se potřebují během focení pomazlit s rodiči, žádají si kojení nebo přebalení. Na vše jsme v našem ateliéru připraveni. Pokud chcete miminko na focení vhodně připravit, doporučujeme především před focením nakojit a případně i unavit nějakými hrami či laškováním. Díky tomu je pak focení miminek zpravidla rychlejší.

Pokud chcete pořídit newborn fota s nějakou specifickou rekvizitou, přineste si ji. V ateliéru máme i dostatek svých rekvizit a stylových dekorací. Vhodné je, pokud se budete chtít fotit s miminkem, abyste si přibalili tmavé i světlé varianty oblečení, ideálně bez nápisů, barevných vzorů a motivů.

Přizpůsobím se vašim požadavkům:

  • Focení miminek v ateliéru (Brno)

  • Focení miminek v exteriéru (Brno)

  • Focení miminek u vás doma (Brno)

Pokud máte zájem o službu "focení miminek Brno", kontaktujte mě. Rád vám sdělím detailnější info a domluvíme si termín focení vašich rodinných newborn snímků.

   Focení miminek Brno 2    

TOPlist TOPlist