>> Rodinné focení Brno

Fotografie z rodinných událostí patří k nejcennějším vzpomínkovým pokladům, které si budete s láskou i nadšením prohlížet kdykoliv v budoucnu. Pokud máte zájem o profesionální zachycení momentek z vašeho rodinného života, jsem vám k dispozici. Specializuji se na rodinné focení a rád bych vám tuto službu nabídl. S dětmi a jejich rodiči to opravdu umím, takže nakonec společně vytvoříme nejen perfektní fotky, ale čeká nás výborná zábava a pořádná kupa dětského smíchu. To vše zachycené fotoaparátem v různých situacích a momentkách. Využijte službu „ rodinné focení Brno“ v mém ateliéru nebo naopak externě na místech, která jsou vám blízká a jsou součástí vaší rodiny.

Fotím už dlouhá léta, hledám nové výzvy a inspirace. Každé další rodinné focení je pro mě vždy jedinečným zážitkem, kdy mohu uplatnit všechny důležité a především osvědčené fotografické postupy, které jsem se za svou dlouholetou profesionální praxi naučil, a které mi pomáhají dělat snímky, které mají unikátní atmosféru.

Jak už napovídá samotný název, služba „rodinné focení Brno“ je určena prioritně pro zájemce z Brna a širšího okolí. Samozřejmě to neznamená, že pokud se vám moje fotografie líbí, a chcete rodinné focení absolvovat stůj co stůj u mě, že se nemůžeme domluvit a já k vám přijedu. Nebo vy ke mně.

Rodinné fotografování v mém podání není nekonečným únavným maratonem s vysokou kadencí zvuku spouště. Budeme odpočívat a převlékat se, připravím drobné občerstvení pro lepší náladu, můžeme si povídat a hrát si s rekvizitami. A mezi tím uděláme několik skvělých fotek. Na chvíli zastavíme čas a já zachytím jedinečnost okamžiku, kdy jste všichni pospolu a v dobré náladě, což je poznat právě na těch nejlepších fotkách. Přeneseme tyto momenty do krásných rodinných fotografií, které si budete rádi a se zájmem prohlížet i po letech, stejně jako moji dřívější klienti, kteří službu “rodinné focení Brno” v minulosti využili.

Služba „rodinné focení Brno“ je o tom, abyste si focení především užili. Pokud tedy máte nějaké rodinné maskoty, nějaké rekvizity, které vás charakterizují, pak je určitě vezměte s sebou. Jestliže existuje téma, které je pro vás společné a můžeme s ním pracovat u mě v ateliéru, pak věřte, že spolu vytvoříme opravdu originální snímky. Co takhle rodinné fotografie na téma vaření, rocková kapela, sportovci, malíři apod.

Nejčastější příležitosti k focení:

  • Rodinné focení před narozením dítěte – těhotenské fotografování

  • Rodinné focení při narozeninách dětí a rodinných oslavách

Pokud máte zájem o službu „rodinné focení Brno“, pak mě kdykoliv kontaktujte. Rád vám sdělím detaily, promluvíme si o vašich představách a probereme průběh focení. Rodinné focení je především o radosti a zážitku, proto se těším na společně strávené chvíle.

Bude mi ctí stát se vaším rodinným fotografem. Nejdříve si spolu můžeme vyzkoušet focení v menším počtu lidí, např. těhotenské fotografování s maminkou a tatínkem. Započneme tak sérii rodinných foto na úplném začátku.

Vhodná příležitost k focení rodinných foto je téměř kdykoliv, avšak často dělám narozeninové focení dětí. Můžete k nám zavítat na rodinné focení v ateliéru třeba jen jednou, a to v jakémkoliv věku dítěte. Avšak pokud s vámi pracuji pravidelně a setkáváme se rok co rok na rodinném fotografování, můžete si založit milé a rozsáhlé fotoalbum, kde uvidíte, jak se celá rodina měnila postupem času.

Dveře ateliéru v Brně na rodinné focení jsou otevřeny i rodinám s odrostlejšími dětmi. Ať už se z vašich dětiček stávají teenager na druhém stupni nebo středoškolačka přerůstající babičku, společně vytvoříme rodinné foto. V Brně díky ateliéru Foto Jursa ale nedostanete po rodinném fotografování jen fotky, ale především příjemný zážitek, na který nikdy nezapomenete a který si budete neustále připomínat rámečkem s fotkou na zdi.

 

 

Rodinné focení Brno 1 Rodinné focení Brno 2
Rodinné focení Brno 3 Rodinné focení Brno 4

TOPlist TOPlist