>> Těhotenské fotoTěhotenské ateliérové fotografování nabízíme formou fotosérie, a to buď krátkou nebo delší formou (0,5 nebo 1 hodina těhotenského focení). Vyberte si sami, jak dlouhé těhotenské foto s námi chcete prožít v příjemně zařízeném fotoateliéru.

Varianty těhotenského fota – série:

Těhotenské focení Brno - 0,5 h

  • Z více fotografií si vyberete nejlepší záběry, ty upravíme, vyretušujeme a vytiskneme na formát 13x18 cm. Na CD vypálíme všechny nafocené snímky a retušované snímky.

  • Hlavní výstup z tohoto těhotenského focení? 7 retušovaných profi fotografií (cca 3 scény).

  • Cena těhotenského fota: 1 749 Kč.

Těhotenské focení Brno - 1 h

  • Hlavní výstup z tohoto těhotenského focení? 14 retušovaných fotografií (cca 7 scén), fotokniha 20x20cm, cca 12 stran. Fotokniha na opravdový fotopapír, výběr z několika barev desek (k nahlédnutí zde ). Zhotovíme Vám návrh fotoknihy v PDF, ke kterému se můžete vyjádřit s připomínkami a změnami, po schválení tiskneme.

  • Cena těhotenského fota: 2 999 Kč.

Co si na těhotenské focení vzít s sebou?

Příprava maminky na těhotenské foto: převážně se hodí obtažené oblečení, ne volné. Doporučujeme černé legíny (nebo i druhé jiné barvy), rifle či jiné kalhoty. Pro těhotenské foto jsou vhodné obtažené šaty, dále košile i pánské, a to světlé a tmavé barvy, stejně tak jako spodní prádlo ve světlé a tmavé barvě. Dále pokud budete chtít nějaký snímek ve stylu glamour, tak si na těhotenské focení přibalte krajkové prádlo či košilku. Pro těhotenské foto se hodí i džínová bunda, svetřík nebo sáčko, které se dají rozepnout a tím vynikne bříško.

Příprava tatínka na těhotenské foto: u pánů to není tak dramatické, ale stejně jako u maminek, doporučujeme více barevných variant riflí, kalhot, košilí a triček, ideálně aby se daly kombinovat s oblečením partnerky. Pro těhotenské foto se nehodí teplákové soupravy, trika s výraznými nápisy či značkami a příliš vzorované oblečení.

Pro oba platí vzít si jedny boty na přezutí, protože zimní boty, nebo naopak v létě žabky, nejsou úplně vhodné pro pěkný snímek. Ale převážně se fotí tzv. podkolení, kde boty nejsou vidět. Takže i bez toho se dá pěkné těhotenské foto pořídit.

Vezměte si na těhotenské focení raději více věcí, na místě se poradíme, co z toho se hodí použít.

Pokud máte zájem o službu „těhotenské focení Brno“, pak mě kontaktujte.

TOPlist TOPlist