>> Těhotenské fotoTěhotenské atelierové fotografování nabízíme formou fotoserie a to buď krátkou nebo delší (0,5 nebo 1 hodina focení)

  • fotoserie:

- 0,5 hodiny, 7 retušovaných fotografií (cca 3 scény): 1 749 Kč
- 1 hodina, 14 retušovaných fotografií (cca 7 scén): 2 499 Kč
Co obdržíme? z více fotografií si vyberete nejlepší záběry, ty upravíme, vyretušujeme a vytiskneme na formát 13x18 cm. Na CD vypálme všechny nafocené snímky a retušované snímky.

- 1 hodina, 14 retušovaných fotografií (cca 7 scén) fotokniha 20x20cm, cca 12 stran: 2 999 Kč
Fotokniha na opravdový fotopapír, výběr z několika barev desek (k nahlédnutí zde). Zhotovíme Vám návrh fotoknihy v PDF, ke kterému se můžete vyjádřit s připomínkami a změnami, po schválení tiskneme.

 

Co si na focení vzít s sebou?

Tipy pro nastávající maminku:
převážně se hodí obtažené oblečení, ne volné. Doporučujeme černé leginy (nebo i druhé jiné barvy), rifle či jiné kalhoty, vhodné jsou obtažené šaty, dále košile i pánské a to světlé a tmavé barvy stejně tak jako spodní prádlo ve světlé a tmavé barvě. Dále pokud budete chtít nějaký snímek ve stylu glamour tak krajkové prádlo či košilku. Hodí se i džínová bunda, svetřík nebo sáčko, které se dají rozepnout a tím vynikne bříško.

Tipy pro nastávajícího tatínka:
U pánů to není tak dramatické, ale stejně jako u maminek doporučujeme více barevných variant riflí, kalhot, košilí a triček, ideálně aby se daly kombinovat s oblečením partnerky. Nehodí se teplákové soupravy, trika s výraznými nápisy či značkami a příliš vzorované oblečení.

Pro oba platí vzít si jedny boty na přezutí, protože zímní boty nebo naopak v létě žabky nejsou úplně vhodné pro pěkný snímek. Ale převážně se fotí tzv. podkolení, kde boty nejsou vidět. Takže i bez toho se dá obejít.

Vezměte si toho radši více, na místě se poradíme, co z toho se hodí a ne.

TOPlist TOPlist