>> Focení svatby pro vás

Zajistím pro vás svatební focení s profesionálním přístupem a především skvělými fotkami, které zachytí krásu vašeho jedinečného dne a emoce, jež vám i po letech připomenou, jak nádherný svatební okamžik jste prožili. Focení svateb se věnuji již více jak 15 let, během kterých jsem nasbíral rozmanité zkušenosti a především jsem se naučil nezasahovat do svatebního dne aranžováním strnulých svatebních póz, ale naopak jsem si vytříbil schopnost zachytit unikátní detaily a vyprávět příběh vaší svatby uceleně od začátku až do konce, a přitom fotit rozmanité momentky.

Focení svatby pro vás

 

Focení svatby je o schopnosti odhalit skryté detaily. Svatební focení je o vyprávění emocí. A také o tom být vždy u toho hlavního a přitom vlastně nebýt vidět, ztratit se přirozeně v davu svatebčanů. Focení svateb je vždy pro mě uměleckou výzvou a možností, jak ukázat, že fotografie má hloubku, není pouhým reportážním okamžikem, ale příběhem s řadou zajímavých scén.

Pokud si mě vyberete na svatební focení, přijedu kamkoliv, neboť fotím svatby v rámci celé ČR. Focení svatby je o domluvě, o vzájemné komunikaci a také o sdělení toho, jaké fotografie mají být výsledkem. Rád s vámi proberu veškeré detaily, stejně jako rozsah svatebního focení. Můžete si vybrat:

  • Kompletní focení svatby
  • Dílčí focení svatby.

Záleží jen na vašem zadání. Jsem připraven dokumentovat předsvatební přípravu, příjezd svatebčanů, líčení a oblékání nevěsty. Samozřejmě nevynecháme svatební obřad. Svatební focení může dále pokračovat zachycením slavnostního oběda, svatebních zvyků, gratulací svatebčanů a následného posvatebního veselí.

TOPlist TOPlist