>> Profesionální focení Brno

Zajistím profesionální focení dle vašeho přání. Potřebujete nafotit akty pro svou lásku, chcete si pořídit vzpomínku na svatební den nebo obstarat rodinné snímky? Záleží jen na vás. V rámci služby „profesionální focení Brno“ jsem vám k dispozici, ať už se rozhodnete fotit u mě v ateliéru s řadou příhodných rekvizit, či si střihneme exteriérové scény v místech, které máte rádi, nebo která vám doporučím s ohledem na skvělou kompozici a fotogeničnost.

Že se vy nebo vaše děti neradi fotíte, nevadí. Objednali jste si přece profesionála, který to prostě umí se vším všudy. Ctím uvolněnou atmosféru během focení, což se samozřejmě promítá i do přirozenosti výsledných fotografií. Nemějte obavy, já vás do fotografických scén zapojím tak, že zcela zapomenete na focení a hlavně si vše pořádně užijete. Co se týká svateb, tak nebudete ani tušit, že tam jsem. Zkušenosti mi dávají za pravdu, že výsledek služby „profesionální focení Brno“ je vždy o mnoho lepší, pokud děláte věci, které jsou vám přirozené. Tudíž zapomeňte na nucení, nikdo z nás nestojí o strnulé pózy a úsměvy.

Pokud si však sami řeknete o pomoc s pózováním, například v případě focení modelingového portfolia nebo portrétů, pak se chopím bez váhání situace a zrežíruji tak, aby výsledek odpovídal vašemu očekávání.

Služba „profesionální focení Brno“ je určena nejen soukromým osobám, ale rád vyfotím i firemní, propagační nebo produktové snímky. V portfoliu mých služeb najdete i fotokoutek, který je skvělým ozvláštněním party, koncertu a rozmanitých oslav. Realizuji taktéž prostorové virtuální prohlídky.

Provádím:

  • Profesionální focení v ateliéru (Brno)
  • Profesionální focení v exteriéru (Brno a okolí)
  • Profesionální focení u vás doma (Brno a okolí)

Focení beru jako komplexní službu, proto není problém pro vás zajistit fotomake-up a vizážistku, budete-li si to přát. Líčení pro focení má prostě jiná pravidla s ohledem na svícení a používání blesků při focení.

Stejně tak i výstupy focení řeším komplexně, ať už se jedná o postprodukci nebo výsledný tisk fotografií. Zhotovím pro vás fotoknihu, fotoplátnu a řadu dalších možných fotopředmětů.

Potkejme se

Profesionální focení Brno = Kamil Jursa. Ode mě budete mít prvotřídní fotografie zachycující emoce a jedinečnost okamžiku. Využijte mých zkušeností v rámci rozmanitých fotografických stylů a disciplín. Pokud máte zájem o službu „profesionální focení Brno“, kontaktujte mě. Rád vám sdělím podrobnější informace a poslechnu si vaše představy.

Profesionální focení Brno 1 Profesionální focení Brno 2
Profesionální focení Brno 3 Profesionální focení 4

 

 

TOPlist TOPlist