>> Průkazové foto

Fotografujeme na průkazy a doklady na počkání bez nutnosti objednání v běžnou otevírací dobu. Jak už napovídá samotný název služby „průkazkové foto Brno“, je tato poskytována pro zájemce z Brna.

Cena průkazkového fota

Cena focení na průkazku včetně 4 průkazových fotografií rozměru 3,5x4,5 cm je 150 Kč. Každé další dvě průkazkové fotografie navíc jsou za 20 Kč.

Focení na doklady Brno

Tyto fotografie se hodí na veškeré průkazy a na řidičské průkazy. Pro vyřízení nového občanského průkazu nebo cestovního pasu však nyní fotografují i přímo na úřadě. Záleží na vás, zda chcete mít pěkné průkazkové foto či foto na doklady od profesionálního fotografa, nebo focení na průkazku necháte na úředníkovi. Rádi pro vás focení na doklady zrealizujeme.

Pořizujeme průkazová fota i na americká víza. Rozměr těchto průkazkových fotografií je 2x2 palců (5,1x5,1 cm).
Cena za fotografování včetně 2 ks fotografií rozměru 2x2 palců (5,1x5,1 cm) je 150 Kč. Každé další dvě fotografie pro americké vízum navíc jsou za 40 Kč.

Pasová fotografie Brno

Na počkání vám zhotovíme pasové foto. Fotíme pro většinu typů pasů dle předepsaných formátů dané země.

Vždy se nafotí více fotografií pro průkaz, ze kterých si vyberete snímek, který se vám nejvíce líbí. Tisk fotek je součástí služby „průkazkové foto Brno“ a je otázkou pár minut.

Zaslání průkazové fotografie na email či uložení na váš flash disk zdarma.

Parkování po dobu fotografování na průkazku je možné ve dvoře domu.

__________________

Tematické určení služby: průkazové foto Brno, pasová fotografie Brno, focení na doklady Brno, průkazové fotografie Brno, dokladové foto Brno, foto na průkaz Brno, pasové foto Brno, focení na průkazy Brno.

TOPlist TOPlist