>> Focení miminek BrnoToužíte po skvělých fotografiích vašeho čerstvě narozeného děťátka, které si i po letech budete s oblibou prohlížet v rodinném fotoalbu? Hledáte profesionálního fotografa, který umí zachytit jedinečné okamžiky, umí pracovat s dětmi, aby výsledné fotografie stály opravdu za to? Nabízím vám své služby ateliérového i venkovního focení v Brně.

Vetkněte krásu prvních dní života vašeho miminka do kouzelných fotografických momentů. Focení dětí a miminek nemusí být vždy jednoduchou záležitostí, což sami určitě dobře víte. Proto se snažím navodit přátelskou atmosféru a nenucený přístup, abych pro vaše miminko byl kamarádem, se kterým se cítí spokojeně a cítí důvěru. Pokud je vaše miminko bojácné, pak mám několik metod, jak s pomocí maminky či tatínka i toto focení zvládnout. První focení vašeho miminka není jen o výsledných fotografiích. Snažím se, aby pro vás bylo zážitkem a příjemně stráveným společným momentem, na který budete rádi vzpomínat.

Jak focení miminek probíhá?

Ideální je, když se miminka fotí v době 7-14 dní po porodu. Většinou se fotografie miminek pořizují, když spí. Díky tomu lze provádět i různé aranže a využívat rozmanitých poloh děťátka. Miminko je možné fotit s rodiči i samostatně. Nejvhodnější je, pokud si termín focení miminek zarezervujete již před porodem, tj. po plánovaném datu porodu. Po narození se pak stačí ozvat, focení potvrdit a domluvit si konkrétní termín.

Někdy na focení miminek stačí 2h času, jindy podle okolností je možné, že fotografie se povedou až po 4h focení. Některá miminka se potřebují během focení pomazlit s rodiči, žádají si kojení nebo přebalení. Na vše jsme v našem ateliéru připraveni. Pokud chcete miminko na focení vhodně připravit, doporučujeme především před focením nakojit a případně i unavit nějakými hrami či laškováním.

Pokud se chcete fotit s nějakou specifickou rekvizitou, přineste si ji. V ateliéru máme i dostatek svých rekvizit a stylových dekorací. Vhodné je, pokud se budete chtít fotit s miminkem, abyste si přibalili tmavé i světlé varianty oblečení, ideálně bez nápisů, barevných vzorů a motivů.

Přizpůsobím se vašim požadavkům:

  • Focení miminek v ateliéru (Brno)
  • Focení miminek v exteriéru (Brno)
  • Focení miminek u vás doma (Brno)

Pokud máte zájem o službu "focení miminek Brno", kontaktujte mě. Rád vám sdělím detailnější info a domluvíme si termín focení.

   Focení miminek Brno 2    

TOPlist TOPlist