>> Ceník

Pokud jste hledali ceník fotografa z Brna, pak jste na správném místě. Jestliže máte zájem o sdělení ceníku fotografických prací ateliéru Foto Jursa Brno, pak si prosím zvolte variantu služby ve formuláři níže. Následně zadejte svou e-mailovou adresu a klikněte na tlačítko ODESLAT. Na uvedený e-mail následně obdržíte ceník fotografa a případné další informace k typu zvolené fotografické služby.

Jelikož je ceník fotografa často individuálně koncipován dle různých okolností (délka focení, specifické požadavky na techniku, vzdálenost lokality apod.), není v našich silách zveřejnit univerzálně platný ceník fotografa, přestože bychom to rádi udělali, protože klienti nám často po focení říkají, že naše ceny jsou velmi příznivé s ohledem na profesionalitu fotek.

Vložte vaši emailovou adresu a my vám ceník obratem pošleme.

Mám zájem o tyto kategorie focení:
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

Předem děkuji, že se zajímáte o možnost společného focení. V případě, že by nastala jakákoliv komplikace a e-mailem vám ceník obratem nedošel, kontaktujte mě na telefonu 777 060 357. Rád vám ceník fotografických služeb sdělím telefonickou cestou.

TOPlist TOPlist