>> Těhotenské focení BrnoFotky miminka čekajícího v bříšku na svůj velký den jsou nejen skvělou památkou pro rodiče, ale i pro samotné děťátko v budoucnu, až budete společně listovat rodinným albem. Těhotenské focení vyhledávají budoucí rodiče stále častěji. Plni očekávání nové životní změny si chtějí uchovat krásné vzpomínky na čas těhotenství. Maminčino bříško se fotí v různých situacích, zažijete legraci i procítěné romantické chvíle. Stylizaci výsledných fotografií a průběh těhotenského focení lze samozřejmě dohodnout předem. Připraví se vhodné oblečení a rekvizity. Případně můžete veškerou režii těhotenského focení nechat na nás a naší improvizaci. Fotografie rozhodně budou stát za to, ať se rozhodnete jakkoliv.

 

Umíme zachytit jedinečnost okamžiku a máme dlouholeté zkušenosti s těhotenským focením. Jestliže hledáte profesionálního fotografa věnujícího se těhotenskému focení v Brně, pak určitě oslovte náš ateliér. Vyjdeme vám maximálně vstříc s ohledem na vaše přání.

Ukázky těhotenského focení

Každé těhotenství je darem, který je radostí pro rodiče těšící se na nového člena rodiny. Zachycení prchavých okamžiků těhotenství rozhodně stojí za čas, který focení věnujete. Co se týká času, pak těhotenské focení zpravidla zabere 1-3 hodiny. Hodně záleží na vašich představách, individuálních přáních a také čase, který může zabrat převlékání či úprava stylizace mezi jednotlivými cykly focení. Chcete romantické fotografie, nebo naopak trošku sexy? Není problém, stačí se jen předem domluvit na výběru vhodného oblečení a aranží.

Načasování těhotenského focení je ideální naplánovat na 6.–7. měsíc. Bříško je již pěkně zakulacené, přičemž maminka je pořád ještě energická a méně unavená. Spíše se ale při rozhodování o termínu těhotenského focení řiďte pocity a berte info výše jako doporučení.

Druhé doporučení se týká výběru oblečení. Bříško lépe vynikne, pokud zvolíte spíše upnutější oblečení. Například napínací tílko, užší kalhoty či méně volnou sukni. Nicméně, pokud se necítíte ideálně v méně volném oblečení, což se dá logicky pochopit, pak se rozhodně opět řiďte svými pocity a osobním pohodlím. Určitě si vezměte světlou i tmavou variantu oblečení a doplňky. Přibalit můžete i fotku ultrazvuku, těhotenský průkaz nebo drobnost pro miminko, kterou již máte dopředu koupenou. Například capáčky.

Fotíme kdekoliv:

  • Těhotenské focení v ateliéru (Brno)
  • Těhotenské focení v exteriéru (Brno a okolí)
  • Těhotenské focení u vás doma (Brno a okolí)

 

Těhotenské focení je jednou z nejintimnějších chvil během celého období těhotenství. Proto záleží čistě jen na vás, jaké místo na focení těhotenského místa si zvolíte. Nejdůležitější je, abyste se cítili dobře.

Nejméně psychicky náročné budou fotky z vašeho vlastního domova. Rád přijedu přímo k vám domů kamkoliv v okolí Brna a společně vytvoříme album plné prvních fotek vašeho dítěte v důvěrně známém prostředí. Samo děťátko pak možná bude o několik desítek let později nostalgicky pozorovat, jak se během té doby změnil dům.

Krásné fotky těhotenského bříška vzniknou bezpochyby také ve venkovním prostředí. Velmi pěkné bývají fotky v méně rušivém prostředí, např. v travnatých zahradách nebo rozkvetlých sadech. Díky východu nebo západu slunce nebo různých typů mračen je možné docílit neobvyklé a jedinečné atmosféry, stvořené přesně pro těhotenské focení.

Ideální podmínky k dokonalým těhotenským fotkám budete mít ve fotoateliéru v Brně. Pokud budete mít ucelenou představu, focení půjde hezky od ruky. Pokud však jen víte, že chcete fotky, ale nevíte jaké, s celým focením vás seznámím, provedu a dám rady. Tak či tak společně vytvoříme skvělé profesionální foto těhotenského bříška.

Pokud máte zájem o službu „Těhotenské focení Brno“, pak nám zavolejte nebo napište. Rádi se s vámi domluvíme na termínu a rozsahu focení. Po následném focení obdržíte náhledy, kde si vyberete fotografie k úpravě.

   TĚHOTENSKÉ FOCENÍ BRNO 2    

 

Těhotenské fotky k prezentaci

Vámi vybrané těhotenské fotky zpracujeme jako dárek pro vaši rodinu nebo jako skvělý památeční předmět. Možností, jak vaše těhotenské fotky zhmotnit, máme celu řadu. Z nejžádanějších jmenujme:

  • Tisk těhotenských fotek na polštář či jiné textilie
  • Těhotenské fotky ve formě fotoknihy.
  • Těhotenské fotky vytištěné na fotoplátně.
  • Hrníček s těhotenskými fotkami.
  • Těhotenské fotky v podobě puzzle aj.

TOPlist TOPlist