>> Profesionální focení Brno

Zajistím profesionální focení dle vašeho přání. Potřebujete nafotit akty pro svou lásku, chcete si pořídit vzpomínku na svatební den nebo obstarat rodinné snímky? Záleží jen na vás. V rámci služby „profesionální focení Brno“ jsem vám k dispozici, ať už se rozhodnete fotit u mě v ateliéru s řadou příhodných rekvizit, či si střihneme exteriérové scény v místech, které máte rádi, nebo která vám doporučím s ohledem na skvělou kompozici a fotogeničnost.

Že se vy nebo vaše děti neradi fotíte, nevadí. Objednali jste si přece profesionála, který to prostě umí se vším všudy. Ctím uvolněnou atmosféru během focení, což se samozřejmě promítá i do přirozenosti výsledných fotografií. Nemějte obavy, já vás do fotografických scén zapojím tak, že zcela zapomenete na focení a hlavně si vše pořádně užijete. Co se týká svateb, tak nebudete ani tušit, že tam jsem. Zkušenosti mi dávají za pravdu, že výsledek služby „profesionální focení Brno“ je vždy o mnoho lepší, pokud děláte věci, které jsou vám přirozené. Tudíž zapomeňte na nucení, nikdo z nás nestojí o strnulé pózy a úsměvy.

Pokud si však sami řeknete o pomoc s pózováním, například v případě focení modelingového portfolia nebo portrétů, pak se chopím bez váhání situace a zrežíruji tak, aby výsledek odpovídal vašemu očekávání.

Služba „profesionální focení Brno“ je určena nejen soukromým osobám, ale rád vyfotím i firemní, propagační nebo produktové snímky. V portfoliu mých služeb najdete i fotokoutek, který je skvělým ozvláštněním party, koncertu a rozmanitých oslav. Realizuji taktéž prostorové virtuální prohlídky.

Provádím:

  • Profesionální focení v ateliéru (Brno)
  • Profesionální focení v exteriéru (Brno a okolí)
  • Profesionální focení u vás doma (Brno a okolí)

Focení beru jako komplexní službu, proto není problém pro vás zajistit fotomake-up a vizážistku, budete-li si to přát. Líčení pro focení má prostě jiná pravidla s ohledem na svícení a používání blesků při focení.

Stejně tak i výstupy focení řeším komplexně, ať už se jedná o postprodukci nebo výsledný tisk fotografií. Zhotovím pro vás fotoknihu, fotoplátnu a řadu dalších možných fotopředmětů.

Potkejme se

Profesionální focení Brno = Kamil Jursa. Ode mě budete mít prvotřídní fotografie zachycující emoce a jedinečnost okamžiku. Využijte mých zkušeností v rámci rozmanitých fotografických stylů a disciplín. Pokud máte zájem o službu „profesionální focení Brno“, kontaktujte mě. Rád vám sdělím podrobnější informace a poslechnu si vaše představy.

Darujte profi focením svým blízkým

Možná pro nás není profesionální focení to pravé ořechové, protože jednoduše neradi stojíte před objektivem fotoaparátu nebo nechcete vlastní fotky. Namísto toho by se vám zamlouvalo mít mít zvěčněná fota své rodiny, dětí nebo vnuků a vnuček.

Právě pro vás jsme nachystali dárkový poukaz, který potěší nejednu rodinku. Ideální příležitostí ho darovat jsou třeba Vánoce, narozeniny, ale chybu neuděláte ani jako drobný dárek pro jednoho z členů rodiny ke jmeninám.

Ať už ke mně nakonec přijde jednotlivec nebo větší rodinná skupina, vytvořím během profesionálního focení v Brně klidnou a příjemnou atmosféru, společně naaranžujeme prostředí a pozadí fotografií tak, aby vyhovoval všem vašim představám, a nakonec vám výsledky z profi focení předám vytisknuté na fotografiích, v kalendáři, svázané ve fotoknize nebo třeba jen uložené na disku k nahlédnutí na počítači.

 

Profesionální focení Brno 1 Profesionální focení Brno 2
Profesionální focení Brno 3 Profesionální focení 4

 

 

TOPlist TOPlist