>> Ceník – svatební fotograf

Hledáte ceník svatebního fotografa, abyste si mohli srovnat více nabídek. Rádi vám ceník svatebního fotografa poskytneme, stačí nám jen napsat žádost a my vám obratem ceník zašleme.

Svatební fotograf – ceník zde.

Proč neuvádíme ceny rovnou? Důvod je jednoduchý, v rámci univerzálního ceníku bychom jen těžko nacenili veškeré detaily focení dle vašich individuálních požadavků. Lépe je, když nám vydefinujete rozsah focení a my vám vykalkulovanou cenu svatebního fotografa pošleme ve formě nezávazné nabídky.

Pokud si chcete vyžádat ceník svatebního fotografa, pak je vhodné uvést lokalitu, zda chcete fotit celý den, nebo jen vybrané události. Kompletní servis profesionálního svatebního fotografa zahrnuje:

  • Předsvatební focení (příprava, příjezdy svatebčanů)
  • Svatební obřad
  • Svatební oběd
  • Gratulace svatebčanů
  • Posvatební veselí, večírek

Náš svatební fotograf ceník rád zašle. Pokud mu již v poptávce sepíšete většinu informací, dokáže vykalkulovat přesnou cenu. Svatební fotograf cenu taktéž sdělí, aniž byste museli cokoliv vypisovat, nutné je ale uvést telefonní kontakt – fotograf vám obratem zavolá a cenu na základě informací dle telefonického hovoru určí.

Ceník – svatební fotograf

 

Informujte se na cenu svatebního fotografa. Cena vždy odpovídá kvalitě - profesionální fotografie, skvělý styl a cit pro detail hledejte v našich referenčních fotografiích, které vám jistě ukážou, že perfektní svatební foto můžete mít za dobrou cenu.  Svatební fotograf vám sdělí i cenu instalace svatebního fotokoutku, pokud si ho budete přát.

Součástí ceníku svatebního fotografa jsou i následné fotografické práce nezahrnující focení, kam patří úprava fotografií, tvorba svatební slideshow, zhotovení svatební knihy, svatebního fotoplátna nebo svatební internetové fotogalerie. Tyto práce si můžete zadat a svatební fotograf vám sdělí položkové ceny.

Kamil Jursa - svatební fotografie Brno i celá ČR

Cena svatebního fotografa je vždy velmi individuální

Velmi rádi bychom vám představili univerzální a jednotný ceník svatební fotografie, ale svatební focení je vždy velmi individuální a dělá se přesně na míru. Bez znalostí rozsahu služeb a plánovaného stráveného času nelze dopředu říct, jaká bude cena svatebního foceního.

Podejte nám vaši představu v jednoduchém formuláři zde v ceníku. Obratem se vám ozveme s kalkulací ceny za svatebního fotografa.

Pokud byste se chtěli dozvědět podrobnosti o ceně fotografa na svatbu, můžete nám také zavolat na číslo +420 777 060 357 nebo napsat e-mail na info@fotojursa.cz. Velmi rádi se vám budeme věnovat a nastíníme vám konečnou cenu za naše služby.

 

TOPlist TOPlist