>> Profesionální svatební fotograf >> Svatební foto Bystřice nad Pernštejnem

foto: Kamil JursaHledáte profesionálního svatebního fotografa, který dokáže zachytit všechny důležité momenty vaší svatby? Chcete mít jistotu, že neopakovatelné momentky budou vyfoceny tak prvotřídně, jak to umí jen profesionální svatební fotograf, jehož práci bude obdivovat nejen rodina při prohlížení svatebního fotoalba a vy se jimi budete chtít stůj co stůj pochlubit na internetu?

Jsem rád, že jste zavítali při hledání soukromého svatebního fotografa z Brna právě na mé webové stránky. Focení svatebních obřadů se věnuji již více jak 15 let. Nebojím se říci, že za tak dlouhou dobu jsem se stal opravdovým profesionálním svatebním fotografem, který umí nejen vystihnout jedinečnost momentu, ale zachytit ty správné detaily a emoce, které má správná svatební fotografie vždy dokázat zdokumentovat. Přestože bydlím v Brně, jakožto profesionální svatební fotograf jsem najímán na práci v rámci celé ČR. Přijedu k vám vyfotit váš svatební den, stačí mě jen kontaktovat a domluvit se na detailech.

 

Profesionální svatební fotograf

 

Co čekat od profesionálního svatebního fotografa?

Jsem při všem, i když mě téměř nevidíte a nezasahuji do situací – chci pro vás fotit přirozené fotografie, nikoliv strnulé pózy. Pokud si to však situace žádá, nebo si to přejí samotní protagonisté, umím nenásilně pomoci s naaranžováním momentky. Obavy nemusíte mít ani z toho, že se neradi fotíte. Žasli byste, jak si focení nebudete ani uvědomovat, přesto ode mě dostanete krásné a unikátní fotografie.

Za sebou už má řadu klasických i velmi neobvyklých focení. Práce profesionálního svatebního fotografa není jen o reportážní fotce. Je mnohem více, než jen dokumentací. Snažím se být kreativní při zachycení každé zajímavé svatební chvilky. Doslova lovím kouzla jednotlivých okamžiků, tak jak by to měl správný profesionální svatební fotograf dělat. Pracuji se svatbou jako s uceleným obrazovým příběhem, který má návaznost a je situačním vyprávěním, které lze uskutečnit z mnoha různorodých pohledů, přesto ho podat jako jeden celek.

Jako profesionální svatební fotograf toužím po tom získat další novou šanci, abych umělecky zachytil svatbu. Toužím po tom vyprávět váš svatební příběh prostřednictvím fotografií. Focení pro profesionálního svatebního fotografa není jen obživou, ale především jedinečnou možností, jak vyfotit unikátní snímky, které potěší svou dokonalostí svatebčany a uspokojí umělecké ambice fotografa. Proto mě svatební focení tolik baví a mé fotky vždy stojí za to.

Vím, jak je pro vás tento den důležitý, proto nechci ztratit ani jednu možnost, jak vám tyto chvilky zdokumentovat.

Prožívejte i po letech skvělé momenty plné dojetí nad svým svatebním albem. Rád bych vám tyto okamžiky zprostředkoval.

Profesionální svatební fotograf vytvoří technicky perfektní fotky

Jedním z klíčů úspěchu profesionální svatebního fotografa je vytvořit dojem, že ho během svého jedinečného dne skoro ani nezahlédnete (jak bylo naznačeno výše). Tím druhým je vytvořit technicky správné a špičkové fotky.

Jakožto profesionální svatební fotograf se během focení svatby neustále pohybuji, měním pozice, fotografuji z různých úhlů a různé objekty. Správný fotograf si uvědomuje, že podle toho také musí uzpůsobovat používanou techniku a různá nastavení fotoaparátu. A tak si možná během svatby všimnete, že si na fotoaparátu:

  • vyměňuji objektiv;
  • upravuji clonu, délku expozice, ISO, světelnost;
  • měním zaměřené objekty;
  • nebo si jinak „hraji“ s foťákem.

Díky tomu se jako profesionální svatební fotograf vyvaruji rozmazaným, špatně zaměřeným, příliš světlým nebo přehnaně tmavým fotkám.

Dávat budu pozor samozřejmě i na správnou kompozici zlatého řezu, jednotlivých rovin, světelných a barevných prvků nebo abyste neměli na fotkách „useknuté“ části těl.

Kamil Jursa - profesionální svatební fotograf

   PROFESIONÁLNÍ SVATEBNÍ FOTOGRAF 2    

TOPlist TOPlist