>> Focení svatby pro vás

Zajistím pro vás svatební focení s profesionálním přístupem a především skvělými fotkami, které zachytí krásu vašeho jedinečného dne a emoce, jež vám i po letech připomenou, jak nádherný svatební okamžik jste prožili. Focení svateb se věnuji již více jak 15 let, během kterých jsem nasbíral rozmanité zkušenosti a především jsem se naučil nezasahovat do svatebního dne aranžováním strnulých svatebních póz, ale naopak jsem si vytříbil schopnost zachytit unikátní detaily a vyprávět příběh vaší svatby uceleně od začátku až do konce, a přitom fotit rozmanité momentky.

Focení svatby pro vás

 

Focení svatby je o schopnosti odhalit skryté detaily. Svatební focení je o vyprávění emocí. A také o tom být vždy u toho hlavního a přitom vlastně nebýt vidět, ztratit se přirozeně v davu svatebčanů. Focení svateb je vždy pro mě uměleckou výzvou a možností, jak ukázat, že fotografie má hloubku, není pouhým reportážním okamžikem, ale příběhem s řadou zajímavých scén.

Pokud si mě vyberete na svatební focení, přijedu kamkoliv, neboť fotím svatby v rámci celé ČR. Focení svatby je o domluvě, o vzájemné komunikaci a také o sdělení toho, jaké fotografie mají být výsledkem. Rád s vámi proberu veškeré detaily, stejně jako rozsah svatebního focení. Můžete si vybrat:

  • Kompletní focení svatby
  • Dílčí focení svatby.

Záleží jen na vašem zadání. Jsem připraven dokumentovat předsvatební přípravu, příjezd svatebčanů, líčení a oblékání nevěsty. Samozřejmě nevynecháme svatební obřad. Svatební focení může dále pokračovat zachycením slavnostního oběda, svatebních zvyků, gratulací svatebčanů a následného posvatebního veselí.

Fotograf na svatbu – hledáte ho?

Ačkoliv vlastní svatbu máte pouze jednu, během života jich navštívíte pravděpodobně několik. Téměř na každé z nich se najde fotograf na svatbu, ať už amatérský nebo profesionální. Ten vás buď může otravovat, lézt vám do cesty, aranžovat do nepřirozených pozic, anebo se bude ladně pohybovat po areálu, fotografovat milé momentky, nebude zaclánět a v podstatě o něm ani neuslyšíte, dokud vám nepřistane doma svatební album s nádhernými fotkami.

Prostě a jednoduše – zážitky a vzpomínky ze svatby jsou do jisté míry ovlivněny také fotografem na svatbě. Neriskujte, neslevte ze svých nároků a zajistěte si skvělé fotografie s profesionálním fotografem na svatbu. Zavolejte mi na číslo +420 777 060 357 nebo napiště e-mail na info@fotojursa.cz a společně se už určitě domluvíme.

 

TOPlist TOPlist