>> O nás

Představení ateliéru - Výhody - Historie fotoateliéru

   

O nás – fotoateliér Brno

Představujeme vám profesionální fotoateliér FOTO JURSA Brno. Fotoateliér vznikl jako rodinná firma sídlící v Brně a působící především v regionu Jižní Moravy. Fotografické služby však poskytujeme dle dohody v rámci celé ČR. Sídlí v centru Brna nedaleko hlavního nádraží (jedna zastávka tramvají z hlavního nádraží směr Křenová ulice, zastávka Vlhká). Fotoateliér FOTO JURSA Brno se zaměřuje na celé spektrum fotografických služeb: focení svateb, focení oslav, promocí, reklamní fotografie, ateliérové fotografie, reportážní foto, tisk a úprava fotografií, pronájem fotoatelieru v centru Brna, pronájem fototechniky, poradenskou činnost a jiné.

Proč fotoateliér FOTO JURSA Brno?

Jestliže hledáte profesionální fotoateliér v Brně, pak se obraťte na FOTO JURSA!  Chcete si pořídit skvělé osobní fotografie, vyfotit svá dítka na památku, nebo potřebujete sestavit vlastní fotografické portfolio pro modeling? Pokud ano, pak se objednejte v našem fotoateliéru v Brně. Čekají na vás nejen profesionální fotografové s moderní fotografickou technikou, ale co určitě oceníte nejvíce, to je velmi přátelský přístup a především takřka domácí prostředí fotoateliéru.

V případě zájmu kontaktujte náš fotoateliér Brno!

Fotoateliér Brno - InteriérFotoateliér Brno - Interiér 2

V Brně v našem fotostudiu vám nabídneme kompletní a profesionální servis téměř všeho spojeného s fotografiemi. Do rámečku v obývacím pokoji vám rádi uděláme velké rodinné foto s prarodiči, rodiči, dětmi i miminky. Zvláštní váhu ve vašem domácím albu budou mít těhotenská fota. Focení se ale nemusíte bát – ve fotoateliéru v Brně vám vytvoříme příjemné a bezpečné prostředí, aby se tu celá rodina cítila příjemně, bezpečně a vítaná.

Fotostudia se dá využít i na větší firemní focení portrétů, díky kterým budou stát za vašimi webovými stránkami nejen pouhá jména, ale především skuteční lidé s přívětivými profilovými fotografiemi. Pro firmy zajišťujeme v našem fotoateliéru v Brně i reklamní fotografie produktů, pro restaurace zase jídel a gastronomických zážitků.

Naše fotografie pak dostanete zcela hotové, a nemusíte je nijak dále zpracovávat (prochází postprocessingem, úpravou a dolaďováním). Díky kvalitním a moderním nástrojům na tisk a vyvolávání fotografií, kterými disponuje naše fotostudio v Brně, vám fotografie můžeme dodat i ve fyzické podobě, např. jako svázané fotoknihy, kalendář či velkoformátové plátno.

Historie fotoateliéru

Fotografická značka "FOTO JURSA" byla založena již před více jak 10 lety - přesněji v roce 2000. Fotografování nás velmi baví, což se odráží i v kvalitě našich fotografií. Umíme se přizpůsobit dle vašeho přání a hlavně se vždy snažíme myslet na potřeby našeho zákazníka – tj. nikdy nezapomínáme, s jakým cílem k nám přišel a jaké má požadavky. Díky tomuto přístupu máme velmi spokojené zákazníky, kteří se k nám často vrací.

Fotoateliér Brno disponuje dlouholetými zkušenostmi hlavně z oblasti reportáže - svatby, kongresy, sympozia, narozeniny, události, koncerty, ateliéru - portréty, minibooky, glamour a akt, fotografování dětí a školní fotografie.

Díky znalosti anglického jazyka jsou fotografové našeho ateliéru schopni komunikovat i se zahraničními klienty, proto zakázek ze zahraničí každým rokem přibývá.

TOPlist TOPlist