>> FotoknihyVytvořte si vlastní fotoknihu na opravdový fotopapír!

Sami si zvolte rozměr knihy, počet stran a provedení desek.
Naše fotoknihy jsou tištěny na minilabu na opravdový fotopapír značky FUJI Album Paper s polomatným povrchem odolný proti ohmatání. Není tajemstvím, že v našich fotoknihách jsou listy tvořeny 2 fotografiemi lepenými zády k sobě a vázány originální kroužkovou vazbou.

Nabízíme dva typy fotoknih. Fotoknihy DIGI4 jsou decentnější, mají tenší kroužky avšak maximální počet stran je 36. Fotoknihy PRO2 nabízejí i větší formáty (až do A4), mají silnější kroužky a umožňují vložit až 56 stran. Výhodou kroužkové vazby je možnost vložení dalších stran v budoucnosti.

Program pro tvorbu fotoknihy si stáhněte zde:  fotoknihyfotojursa_home.exe

Vytvořenou fotoknihu potom odešlete ke zpracování online přes internet či uložíte na CD nebo USB flash paměť a donesete osobně do naší provozovny.

Program pro tvorbu knih nabízí pouze maximální a poloviční počet stran fotoknihy, tomu odpovídají i zobrazované ceny. Pokud však fotoknihu nenaplníte, prázdné strany se nebudou tisknout a ani započítávat. Konkrétní kalkulaci Vaší aktuální knihy si můžete spočítat v XLS ceníku, kam jednoduše zadáte počet stran dané varianty knihy a ve vedlejším sloupci se Vám zobrazí výsledná cena.
Po objednávce fotoknihy přes internet budete informováni o ceně fotoknihy a vyzváni k platbě zaslanou fakturou.

Pokud máte slevový či dárkový kupón/voucher, jeho kód vkládejte při objednávce fotoknihy (nákupní koš) na straně s osobními údaji do spodního textového rámečku s poznámkou (comment).

Kompletní ceník: PDF, XLS
 

fotokniha DIGI4                                                                                     fotokniha PRO2

fotokniha DIGI4      fotokniha PRO2

tenší kroužek, maximálně 36 stran                                                  silnější kroužek, maximálně 56 stran

 

TOPlist TOPlist