>> Focení dětí Brno >> Dětské fotoPřijďte si ke mně pro krásné sourozenecké nebo rodinné foto, na kterém budou zachycena vaše milovaná dítka. Focení dětí mám opravdu velmi rád, zažije se u něj velká zábava a vždy je z čeho vybírat, když pro vás připravuji výsledné fotografie k finální úpravě a tisku. Každé dítě je jinak odvážné a otevřené, i to mě na tom baví. Navodit uvolněnou atmosféru a nechat vašeho miláčka se projevit, to je to, co mě vždy motivuje, a myslím, že za ta léta už mát tuhle vstupní fázi focení dětí dostatečně natrénovanou. Díky tomu vnikají opravdu pěkné a nenucené fotografie, které skvěle vyjádří osobnost vašeho dítěte.

Máte-li zájem o profesionální fotografování s něčím navíc, se spontánností a nápaditostí, pak využijte službu „focení dětí Brno“. Budu rádi, když si vyberete pro nafocení vzpomínkových rodinných fotografií právě mě. Rád vám doporučím z řady stylizací, případně nechám řízení focení jen na vás, a to včetně výběru místa, které máte oblíbené.

Provádím: 

  • Focení dětí v ateliéru (Brno)
  • Focení dětí v exteriéru (Brno)
  • Focení dětí u vás doma (Brno)

Jak již název napovídá, služba „focení dětí Brno“ je určena pro zájemce z Brna a blízkého okolí. Pokud má být realizováno focení v mimobrněnské lokalitě, nemám s tím problém, je nutno však k samotné ceně focení připočítat i dopravné s ohledem na vzdálenost.

Služba „focení dětí Brno“ zpravidla zabere 2,5 – 5 hodin času. Záleží na tom, jak rychle se podaří u dítěte odbourat ostych, jak často bude potřebovat přestávky, případně jak moc budete chtít měnit oblečení.

Co se týká právě oblečení, pak je ideální mít spíše jednobarevné oděvy (světlá a tmavá varianta), případně si s sebou do ateliéru či exteriéru můžete přibalit více variant. Nejideálnější oblečení je to, ve kterém se dítě cítí nejlépe, rádo ho nosí takříkajíc dennodenně. Není třeba vybalovat sváteční šatičky, které vaši holčičku škrtí, protože na ně není zvyklá. Sice to myslíte dobře, ale na fotografiích je pak vidět, že dítě s tímto oblečením „bojuje“.

Jestliže má vaše dítě nějakou oblíbenou hračku či rekvizitu, kterou chcete mít zachycenou na fotografii, a se kterou se prostě cítí dobře, pak ji rozhodně přibalte s sebou.

Pokud máte zájem o službu „focení dětí Brno“, kontaktujte mě. Rád vám sdělím detailnější info.

Ceník a nabídka zde.

TOPlist TOPlist