>> Promoce Fakulta stavební VUT

 

Fotografie nebo video z promoce je možné doobjednat na tomto odkazu.

Dodavatelé:
fotografie: Foto Jursa, s.r.o., Stavební 162/5, Brno, 602 00, info@fotojursa.cz
video: Pavel Zvěřina

 

Obecné upozornění o ochraně osobních údajů

Vážení návštěvníci promoce,
s ohledem na požadavky právní úpravy, zejména zákona České republiky č. 101/2000sb., o ochraně osobních údajů a Nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) si Vás dovolujeme informovat, že z promoce bude pořizován fotografický a audiovizuální záznam pro komerční prodej v místě konání a na internetu a také pro potřeby vysoké školy. Upozorňujeme Vás tímto, že během promoce může být zachycena vaše podobizna a vstupem do auly a účastí na promoci vyjadřujete s výše uvedeným souhlas.

Současně Vás tímto upozorňujeme, že vyplněním objednávky nám poskytujete svá osobní data, která budou použita jen za účelem identifikace absolventa při promoci a také za účelem doručení zakázky doporučenou zásilkou České pošty. Telefonický a emailový kontakt nám sdělujete z toho důvodu, kdyby se zásilka vrátila zpět, abychom vás mohli kontaktovat a ověřit tak správnost adresy.
Tato data budou bezpečně uložena po dobu 36 měsíců od konání promoce pro případ reklamace a doobjednávky. Po tomto termínu budou skartována.

 

   

TOPlist TOPlist