>> Fotostudio Brno

Potřebujete vyfotit opravdu kvalitní a profesionálně pojaté fotografie a hledáte spolehlivé fotostudio v Brně, kde se můžete svěřit do rukou skutečného odborníka? Ať už se jedná o produktové fotografie, akty, umělecké foto, portréty, rodinné, dětské či těhotenské fotografie, naše fotostudio je vám k dispozici. Vyjdeme vám maximálně vstříc a především vám nafotíme jedinečné a krásné fotky, jak málokteré fotostudio v Brně!

Fotostudio Jursa Brno poskytuje celé spektrum fotografických služeb, které zahrnují mimo focení v brněnském fotostudiu také exteriérové focení svateb, akcí, oslav, plesů, kulturních akcí, promocí. Fotostudio má jako jedno z mála v Brně certifikát na focení virtuálních prohlídek Bussines View pro mapy Google.

Proč zvolit fotostudio Jursa Brno?

Abychom byli schopni fotit co nejlépe, potřebujeme k tomu výkonnou a profesionální techniku. Naše brněnské fotostudio je kompletně vybaveno moderní fotografickou technikou, která je zárukou dobrého výsledku. Fotostudio používá také nejnovější grafické programy pro editaci, retuši a úpravu fotek. Chceme, abyste od fotostudia Jursa Brno vždy dostali ty nejlepší fotografie a stali se zákazníky, kteří se k nám rádi budou vracet.

I když se neradi fotíte, nemusíte mít obavy a cítit se nejistě. Opravdu dobré fotostudio a jeho zaměstnance poznáte tak, že pro vás dokážou navodit příjemnou atmosféru, k ničemu vás nenutí, spíše vás podpoří a navedou postupně k tomu, že vás focení bude bavit. My to s vámi umíme, přijďte a přesvědčte se!

Rádi sami fotíte nebo se focením zabýváte profesionálně a nemáte vlastní ateliér? Fotoateliér Foto Jursa Brno nabízíme i na pronájem.

Všichni zaměstnanci fotostudia Jursa Brno mají dlouholeté zkušenosti s profesionálním focením a úpravou fotografií. Fotíme všechny typy a varianty, umíme se přizpůsobit a víme, jak udělat opravdu zajímavé a dobré fotky.

Snadná dostupnost v centru Brna. Fotostudio sídlí v centru Brna, máte tak snadnou dostupnost do našeho fotoateliéru. Samozřejmě na požádání dojedeme my k vám, kdykoliv se řeší exteriéry.

 

Pokud máte zájem o služby fotoateliéru Jursa Brno, pak nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám poskytneme konzultaci, poradíme, naceníme. 

TOPlist TOPlist