>> pronájem boudoir studia

Boudoir fotografie v boudoir fotostudiu

Boudoir je jedním ze stylů fotografie, na níž je zachycována žena v místnosti, kde se převléká. Dříve byly foceny v dámských převlékárnách zcela běžně. V moderních domech by ale člověk našel takové místnosti jen stěží, a tak je na to v současnosti vyhrazené tzv. boudoir fotostudio.

Dominantou těchto fotografií jsou ženy:

  • často zachycené během převlékání;
  • ve spodním prádle či spodních vrstvách oblečení;
  • avšak většinou oblečené či jinak zahalené (nejsou nahé).

Fotostudia ve stylu boudoir vycházejí z původního francouzského boudoir, jakožto označení pro převlékárnu. Jednalo se o místnost určenou pro dámské, soukromé oblečení, kam běžná společnost mimo žen nechodila. Jeho význam se v průběhu let několikrát pozměnil – z původní převlékárny se stala místnost pro dámské aktivity, nakonec přešla i do fotografie boudoir fotostudií.

Také Foto Jursa má část fotoateliéru zařízenou ve stylu budoir fotostudia, v kterém jsou k dispozici veškeré prostředky a kulisy typické pro boudoirovou fotografii (např. postel s čalouněným čelem, rekvizity). Pokud byste měli zájem o focení v boudoir fotostudiu, neváhejte nás kontaktovat na čísle +420 777 060 357 nebo e-mailem na adrese info@fotojursa.cz.

 

Boudoir studio Biskupská

Pro fotografování ve stylu budouir využíváme nově otevřené brněnské fotostudio v samém centru Brna na Biskupském náměstí č. 8. Zajistíme Vám pronájem těchto unikátních prostor. Rezervujte si termín fotografování našimi fotografy v tomto unikátním prostoru poblíž katedrály sv. Petra a Pavla. V budoucnu bude k dispozici i druhý byt pro fotografování v jiném stylu se střešní terasou, kde uvidíte katedrálu a celé Brno jako na dlani.

Fotostudio je vybaveno jak zábleskovými světly pro fotografování tak i trvalými světly pro natáčení videa včetně příslušenství. Naši fotografovné do Studia Biskupská nemusí nosit žádné další vybavení (kromě fotoaparátu) a cena za fotografování se tím nijak neprodražuje.

 

     

 

https://www.studio-biskupska.cz

 

 

TOPlist TOPlist