>> Svatební fotograf Brno >> Svatební foto

| foto: Kamil JursaVíce fotogalerií naleznete na našem Facebooku!FACEBOOK

 

Svatební fotograf Brno - svatební koláže   Svatební fotograf - koláže   Svatební koláže - svatební fotograf v Brně

Svatební fotograf Kamil Jursa, Brno – kvalitní svatební fotografie!

Nabízím vám prvotřídní fotografické služby svatebního fotografa. Můžete se spolehnout na mé dlouholeté zkušenosti s focením svateb nejen v Brně, ale téměř po celé ČR. Rád za vámi přijedu, abych pro vás zachytil krásu vašeho radostného svatebního okamžiku.

Kvalitu mé práce poznáte přímo ze svatebních fotografií. Vím, že svatba je pro vás i vaši rodinu nezapomenutelným a jedinečným zážitkem, proto jsem si vědom, že vzpomínka na tuto událost v podobě svatebních fotografií je pro vás opravdu důležitá. Pokud tedy hledáte spolehlivého profesionálního svatebního fotografa z Brna, pak jsem vám plně k dispozici.

Svatebních fotografů je v Brně celá řada, ne každý však má dostatečné zkušenosti se svatebními fotografiemi a se zachycením atmosféry i detailů celého obřadu i posvatebního veselí. Právě proto, že je svatba velmi unikátní situace, chtějte i vy ty nejlepší svatební fotografie! Hledejte svatebního fotografa s invencí a budete mít super svatební fotografie.

Pro sezonu 2017 jsme v atelieru 3 svatební fotografové. Nabízíme také focení v páru, kdy jsme schopni zachytit více neopakovatelných okamžiků nebo z stejný děj z jiných úhlů pohledu, jak svým postavením tak i použitou technikou.

Foto Jursa - 3 svatební fotografové.

Náš styl fotografování je mixem reportážních a uměleckých záběrů.

 

Ceník prací svatebního fotografa

 

Nabídka focení svateb je rozdělena do časových tarifů‚ dle kterých si jednoduše můžete vybrat rozsah fotografování.

Svatby fotografujeme barevně‚ fotografie lze zhotovit v sepiovém tónování či černobíle bez příplatku. Používáme plnoformátové zrcadlovky (tzv. full frame), pevné objektivy s vysokou světelností, pro focení i bez blesku a pro docílení krásně rozostřeného pozadí. Žádný prostor pro nás není problém. Používáme celou škálu ohnisek objektivů od ultraširokúhlých na celkové pohledy až po teleobjektivy na svatební portréty. Svatební fotograf pro vás udělá maximum!

Se zahraničními klienty komunikujeme v angličtině, we can speak English!

V ceně všech tarifů svatebního fotografa je:

  • dopravné k místu obřadu po celé Jižní Moravě
  • uložení všech foto na DVD v plném rozlišení
  • internetová úložna fotografií chráněná heslem
 
 PRODUKTY:
SLIDESHOW - HD, DVD
Fotografie v albu
Svatební kniha
 
Slideshow
Fotografie do alba s retuší
Svatební fotokniha
 
 

 

 
 
 
Cena
časový rozsah
foto na DVD
foto s retuší
nebo tisk 13x18cm
Svatební fotokniha
 
 MINI
malá svatba do 20 osob: obřad, skupinky, aranžované fotografování
(další hodina navíc 1 250 Kč)
 
5 999 Kč
1 hodina
cca 100 foto
30 foto
1 999 Kč
(kniha 20 stran)
 
 SILVER
příjezd, obřad, skupinky, aranžované fotografování
(další hodina navíc 1 000 Kč)
 
7 999 Kč
3 hodiny
cca 250 foto
60 foto
2 499 Kč
(kniha 30 stran)
 
 GOLD
přípravy, přejezd, obřad, skupinky, aranžované fotografování, začátek hostiny po krájení dortu (další hodina navíc 1 000 Kč)
 
10 999 Kč
6 hodin
cca 500 foto
90 foto
2 999 Kč
(kniha 40 stran)
 
 DIAMANT
přípravy, příjezd, obřad, skupinky, aranžované fotografování, hostina, první tanec, podvečerní aranžované fotografování, svatební zábava, raut (další hodina navíc 750 Kč)
12 999 Kč
10 hodin
cca 700 foto
120 foto
3 899 Kč
(kniha 56 stran)
 
 TOP DUO

Celý den, 2 fotografové, Fotokoutek a fotokniha. Ušetříte 10 000 Kč!

Přípravy (možno zároveň ženich i nevěsta na dvou místech), příjezd, obřad, skupinky, aranžované fotografování, hostina, první tanec, podvečerní aranžované fotografování, svatební zábava, raut (další hodina navíc 1 000 Kč) zpracované do svatební fotoknihy.
Součástí Fotokoutek na 2h Bez limitu nebo 4h s 200 výtisky a albem.
Doporučujeme!
26 999 Kč
14 hodin
cca 1 000 foto
 
zahrnuto
(kniha 56 stran)

Uvedené ceny bez DPH, neplátce DPH.

V každém tarifu je určitý počet fotografií k výběru pro retuš nebo tisk. Můžete zvolit jedno či druhé. Pokud však máte zájem o retušované fotografie s tiskem na formát až 13x18 cm, bude počet fotografií k výběru poloviční uvedeného počtu v daném tarifu.

 

Tarif fotografování Gold nebo Diamant + Fotokoutek = sleva 2 000 Kč a dopravné po celé ČR zdarma!

Služba „svatební fotograf Brno“ je prioritně určena pro zájemce z Brna a blízkého okolí. To však neznamená, že pokud budete chtít zachytit svatbu od nás a naše fotky se vám líbí, pak rádi přijedeme i do vzdálenějších mimobrněnských lokalit. Je třeba jen počítat s vyššími dopravními náklady. V podstatě fotíme kdekoliv v ČR i v blízkých oblastech SR.

Službu „svatební fotograf Brno“ můžete objednat v různých variantách, proto se podívejte na přehlednou tabulku níže, kde si najdete ideální rozsah prací, který odpovídá vašim požadavkům.

 

Akční nabídka na služby svatebního fotografa

Svatební fotograf v Brně - fotokoutek

Tarif fotografování Gold nebo Diamant + Fotokoutek se slevou 2 000 Kč a dopravné po celé ČR zdarma!

Využijte skvělé nabídky a mějte jak krásné svatební fotografie od fotografů z atelieru Foto Jursa tak v poslední době velmi populární Fotokoutek.
Podmínkou využití akce je provoz Fotokoutku v době mimo čas aranžované fotografování novomanželů. Fotokoutek obsluhuje fotograf přítomný na svatbě.

Svatební fotokniha

Svatební fotoknihu nabízíme jako součást našich tarifů svatebního fotografování.

Graficky zpracovaná svatební fotokniha je mixem těch nejlepších záběrů, krásných portrétů, panoramatických snímků a množství detailů.

Základní velikostí svatební fotoknihy je velmi oblíbený a praktický čtvercový formát 20x20 cm, počet stran dle tarifu fotografování. Další nabízené velikosti fotoknih jsou panoramatické formáty 20x25 a 20x30 cm, či menší formáty 15x15 cm, 15x20 cm a 15x23 cm např. jako dodatečné výtisky pro rodiče a blízké.

Naše svatební fotoknihy jsou tištěny (vyvolávány) na opravdový fotopapír na digitálním minilabu Fuji Frontier. Není tajemstvím, že stránky jsou tvořeny dvěma fotografiemi lepenými zády k sobě a vázány speciální kroužkovou vazbou připomínající snubní prstýnky.

Pokud preferujete svatební fotoknihu na křídovém papíře technologií laserového tisku a šitou vazbou deskami z kůže či potiskem fotografií, nabízíme za příplatek zpracování u firmy Bontia.

Pokud svatební fotograf z Brna, pak jedině Foto Jursa – volejte 777 060 357.

Svatební líčení - vizážistka Jana Jursová

Svatební líčení je možné dohodnout nezávisle na tom, zda naši fotografové svatbu budou fotografovat. Je možné nalíčit jak nevěstu, tak i maminky, svědkyně a další svatebčanky. Líčení může probíhat jak v našem fotoateliéru, tak i přímo u Vás.

   

Zkouška svatebního líčení zdarma je pouze pro klienty svatebního fotografování Foto Jursa.

 

Svatební fotograf Brno

 

Jak vybrat správného svatebního fotografa?

Stejně, jako si vybíráte na svatbu místo a prostředí, snubní prstýnky, šaty a oblek, ale třeba i dort, jeho příchutě a vzhled a děláte to s maximální péčí a snahou, stejně je potřeba řešit i vhodného svatebního fotografa. Když se totiž rozhodnete pro špatného, zbyde vám po jedinečném dni jen hrstka špatných a nepěkných svatebních fotografií, které si sice možná pověsíte na zeď, ale něco na nich bude tak trochu špatně.

Při výběru správného svatebního fotografa byste se měli zaměřit rovnou na několik věcí. Začít můžete u fotografových referencí – Líbí se vám jeho předešlé práce? Líbí se vám jeho styl? Líbí se vám barvy, stíny, světla, úhly a záběry? Máte pocit, že na fotce vždycky něco přebývá, nebo naopak jim něco chybí, nebo jsou prostě dokonalé? Vyvolávají ve vás fotky pocit, že zachycují panující atmosféru svatby?

Rozhodně se nebojte ani svatebního fotografa kontaktovat, promluvit si s ním, vylíčit mu představu a třeba si ho i dopředu vyzkoušet (například během menšího, fotoateliérového focení). Připadne vám fotograf sebevědomý? Pohybuje se, komunikuje s vámi a dává vám instrukce s jakousi lehkostí a ladností, nebo z něj máte špatný pocit? Je vám sympatický? Jaké fotky z testovacího focení dopadly?

Samozřejmě je dobré prozkoumat i cenu a co za ni svatební fotograf nabízí. Kolik času stráví fotograf na svatbě? Kolik fotek dostanete? Předá vám pouze hrst nacvakaných fotek, nebo si s nimi dá práci i několik dní po svatbě a vhodně je upraví? Dostanete fotky na CD, přes internetové úložiště, nebo jiným způsobem? Zpravidla je běžné, že fotograf nabízí několik balíčků s různými možnostmi a vy si můžete vybrat variantu, která je pro vás ta nejlepší.

Částečně se můžete orientovat i dostupností. Někteří svatební fotografové fungují jen v určité oblasti, jiní za vámi dojedou i na druhý konec republiky. Nicméně počítejte s tím, že čím delší je vzdálenost, tím se cena bude opět trochu zvyšovat. Svatební fotografové ateliéru Foto Jursa se sice specializují na Brno a nejbližší okolí, ale v případě zájmu se s vámi rádi domluvíme i na vzdálenějších lokalitách.

Svatební kniha - Hotel Atlantis, Brněnská přehrada

Svatební fotograf - Brno

 

Svatební kniha - Denisovy sady Brno

Svatební fotograf Brno

 

Svatební kniha - Zámek Belcredi Brno Líšeň

Brno - svatební fotograf

 

Svatební kniha - Hrad Špilberk Brno, Harmonie Zastávka u Brna

Svatební fotograf

 

Svatební kniha - Zámek Slavkov

Svatební fotograf v Brně

 

Další ukázky Svatebních knih zobrazíte zde:

 

Tematická specifikace poskytovaného servisu: profesionální svatební fotograf, svatební fotografie Brno, svatební fotograf jižní Morava, svatební focení, focení svateb, svatební fotograf Brno, focení svatby, svatební fotograf cena, svatební fotograf ceník.

TOPlist TOPlist